No product at this time

  Tablety na zažívání Herbadigestiv 150 tablet

  Recenze(0)
  329 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Pro všechny, které trápí potíže se zažíváním. Jistě znáte nepříjemné pocity a bolesti břicha a zažívání.Hořké látky (hořčiny) jsou důležitou součástí našeho stravování. Jsou nezbytné pro dostatečnou produkci trávicích tělních enzymů a tekutin. Současná strava však nemá dostatečné množství těchto hořkých látek (hořčin) a to proto, že většina potravin a jídel je vyráběná tzv. mrtvou metodou za použití umělých látek, konzervantů , barviv a dalších pomocných a zlepšujících látek.Dokonce ani samotná zelenina jako například grapefruity, čekanka, růžičková kapusta, čekanka nebo artyčoky co by zdroj přirozené hořčiny nemají dostatečně hořkou chuť, jako tomu bylo v minulosti a to právě díky způsobu pěstování.

  Množství:

  Pro všechny, které trápí potíže se zažíváním. Jistě znáte nepříjemné pocity a bolesti břicha a zažívání.

  Hořké látky (hořčiny) jsou důležitou součástí našeho stravování. Jsou nezbytné pro dostatečnou produkci trávicích tělních enzymů a tekutin. Současná strava však nemá dostatečné množství těchto hořkých látek (hořčin) a to proto, že většina potravin a jídel je vyráběná tzv. mrtvou metodou za použití umělých látek, konzervantů , barviv a dalších pomocných a zlepšujících látek.
  Dokonce ani samotná zelenina jako například grapefruity, čekanka, růžičková kapusta, čekanka nebo artyčoky co by zdroj přirozené hořčiny nemají dostatečně hořkou chuť, jako tomu bylo v minulosti a to právě díky způsobu pěstování.

  Naše Tablety na zažívání vám dodají dostatečné množství a síle potřebné látky (hořčiny), které vám pomohou zbavit se zažívacích obtíží. Navíc napomůžete a urchlíte svému trávení. Velmi vhodné je tento přípravek užívat po konzumaci těžkých jídel, mas.

  Tablety na zažívání jsou vyráběny z prvotřídních a nejkvalitnějších kořenů rostlin hořce, pampelišky, čekanky a benediktu lékařského. Tyto byliny podporují trávení vašeho organismu zcela přírodní cestou. Řešte obtíže se zažíváním zdravě a v souladu s přírodou.

   

   

  1 tableta

  v denní dávce
  (4 tablety)

  na 100 g tablet

  Hořec žlutý

  100 mg

  400 mg

  16 g

  Hořčina z kořene hořce, včetně Gentiopikrinu

  3 mg

  12 mg

  0,5 g

  Benedikt lékařský

  100 mg

  400 mg

  16 g

  Pampeliška

  100 mg

  400 mg

  16 g

  Čekanka

  100 mg

  400 mg

  16 g

   

  Složení: mikrokrystalická celulóza, hořec kořen, benedikt lékařský, pampeliška, čekanka, separační prostředky, střední nasycené triacylglyceroly, oxid křemičitý.

  Doporučené dávkování: Užijte 3-4 tablety denně před hlavními jídly s dostatečným množstvím vody či jiné vhodné tekutiny. Tablety nežvýkejte, jsou opravdu velmi silně hořké.

   

  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.

  Sanct Bernhard
  1459

  Další odkazy:

  Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi
  Tablety na zažívání Herbadigestiv 150 tablet

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward

  Tablety na zažívání Herbadigestiv 150 tablet

  329 Kč
  S DPH