No product at this time

  Červený jetel čaj při menopauze 200 g

  Recenze(0)
  269 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Červený jetel obsahuje přírodní fytoestrogeny, které zmírňují nepříjemné projevy menopauzy. Složení čaje: květy jetele červeného, citrónová tráva, zelený čaj, listy meduňky a květy levandule. 

  •  Přírodní produkt.
  •  Zmírňuje nepříjemné projevy menopauzy.
  •  Obsahuje přírodní fytoestrogeny.
  •  Chuťově výborný bylinný čaj, obsah: 200 g
  Množství:

  Červený jetel nově 90 kapslí...

  Červený jetel obsahuje přírodní fytoestrogeny. Při pravidelné konzumaci čaje z Červeného jetele se zmírňují projevy menopauzy.

  Menopauza je nevyhnutelný aspekt v životě každé ženy. Nastupuje v období mezi 45. až 55. rokem věku ženy. Při menopauze dochází k zastavení menstruačního cyklu a k útlumu funkce vaječníků. Zároveň dochází k útlumu tvorby estrogenu a progesteronu.

  Lahodný čaj z červeného jetelMemopauza má i jiné vedlejší, nepříjemné příznaky mezi které patří návaly horka, nervozita, podrážděnost, únava, nespavost a jiné poruchy spánku, noční pocení, bušení srdce, deprese a mnohdy špatné libido.

  Tyto nepříjemné příznaky lze potlačovat doplňky stravy s obsahem fytoestrogenů z červeného jetele.


  Dlouho se sušené květy používaly pouze k úpravě chuti a vůně bylinných čajových směsí. Dnes je červený jetel užíván jako potravinový doplněk pro vysoký obsah přírodních látek zvané fytoestrogeny, které jsou příbuzné svojí strukturou ženským pohlavním hormonům, označované také jako izoflavony. Tyto fytoestrogeny se ve stravě objevují jen velmi zřídka a v malém množství. Vykazují estrogenní aktivitu a jsou spojovány s řadou pozitivních zdravotních účinků v průběhu menopauzy. Jako je zlepšení nálady, potlačení návalů, zlepšení spánku, zamezení řídnutí kostí, podpora kardiovaskulárního zdraví a zlepšení libida.

  Pokud nejste příznivci čaje, nebo máte málo času na přípravu bylinného čaje, můžete vyzkoušet silnější Červený jetel Isoflavon kapsle, který obsahuje 40 mg Isoflavonu v jedné kapsli a balení Vám vydrží na celé tři  měsíce.

  Náš tip: Speciálně pro toto období života ženy byla vyvinuta kosmetická řada Sanct Bernhard Herbavitan, která obsahuje pleťové mléko, čistící pleťové mléko a denní či noční pleťový krém.


  Pro ještě větší efekt je vhodné červený jetel zkombinovat s vitamínem D, vápníkem a hořčíkem, kde dochází navíc k ochraně proti osteoporóze a ochraně žilního systému.


  Hmotnost: 200 g

  Příprava: na přípravu čaje použijte 1-2 zarovnané čajové lžičky na 1 šálek čaje. Zalijte vroucí vodou a nechte vyluhovat po dobu 5-10 minut, poté sceďte. Vychutnejte si svůj šálek čaje.

  Složení: květy jetele červeného, citrónová tráva, zelený čaj, listy meduňky a květy levandule.

  Originální název výrobce: Rotklee-Vital-Tee  Kvalitní čaje, na které se můžete spolehnout...

  Čaje jsou naše specialita!

  V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí zdravého životního stylu.

  Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

  Sanct Bernhard
  319

  Další odkazy:

  Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi
  Červený jetel čaj při menopauze 200 g

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward

  Červený jetel čaj při menopauze 200 g

  269 Kč
  S DPH