No product at this time

  Energy čaj s Ženšenem 100 g

  Recenze(0)
  109 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Tento Energický čaj s ženšenem a 30% obsahem zeleného čaje, je ideálním doplňkem při regeneraci organismu a doplnění sil.
  • Obsah: 100 g.
  Množství:

  Hmotnost: 100 g

  Tento Energický čaj s ženšenem a 30% obsahem zeleného čaje, je ideálním doplňkem při regeneraci organismu a doplnění sil.

  Není žádným tajemstvím, že lidé, kteří pravidelně užívají čaj z ženšenu, jsou schopni snášet vyšší fyzickou i emocionální zátěž. 

  Příprava: Používejte 1-2 čajové lžičky na šálek čaje. Čaj zalijte vroucí vodu. Zakryjte a nechte vyluhovat po dobu 5-10 minut, poté sceďte. Vychutnejte si svůj čaj.

  Složení: Rooibos čaj, zelený čaj, zázvor, citronová tráva, ženšen

   


  Kvalitní čaje, na které se můžete spolehnout...

  Čaje jsou naše specialita!

  V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí zdravého životního stylu.

  Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

  Sanct Bernhard
  318

  Další odkazy:

  Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi
  Energy čaj s Ženšenem 100 g

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward

  Energy čaj s Ženšenem 100 g

  109 Kč
  S DPH