No product at this time

  Granátové jablko - ovocný čaj 200 g

  Recenze(0)
  168 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Pravá a nefalšovaná chuť granátové jablka, vyvážená o cenné koření.Výrazné aroma pro opravdové znalce.Hledáte-li skvělou, příjemnou a aromatickou chuť ovocného čaje, máme zde pro vás čaj lahodné chuti granátového jablka. Čaje jsou naše specialita!V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí domácí léčby mnoha nemocí a neduhů. Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

  Množství:

  Hmotnost: 200 g

  Pravá a nefalšovaná chuť granátové jablka, vyvážená o cenné koření.

  Výrazné aroma pro opravdové znalce.

   

  Hledáte-li skvělou, příjemnou a aromatickou chuť ovocného čaje, máme zde pro vás čaj lahodné chuti granátového jablka.

   

  Čaje jsou naše specialita!

  V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí domácí léčby mnoha nemocí a neduhů.

  Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

   

  Složení: kousky jablka, ibišek, červená řepa, granátové jablko kousky, kořen lékořice, pomerančová kůra, šípky, bezinky, kořen čekanky, aroma z přírodního granátového jablka, regulátor kyselosti (kyselina citronová).

   

  Příprava: na přípravu čaje použijte 1-2 zarovnané čajové lžičky na 1 šálek čaje. Zalijte vroucí vodou a nechte vyluhovat po dobu 7-10 minut, poté sceďte. Vychutnejte si svůj šálek čaje.

  Sanct Bernhard
  422

  Další odkazy:

  Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi
  Granátové jablko - ovocný čaj 200 g

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward

  Granátové jablko - ovocný čaj 200 g

  168 Kč
  S DPH