No product at this time

  Ubiquinol Q10 Bioaktiv 100 mg 75 kapslí

  Recenze(0)
  1 069 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Bioaktivní forma koenzymu Q10, které již nemusí tělo přeměňovat a ihned je může plně využít.
  • Jedna tobolka obsahuje 100 mg Ubichinol (Kaneka ubiquinol ™, aktivovaná forma Q10).
  • Obsah balení vydrží 2,5 měsíce.
  Množství:

  Balení: 75 kapslí

  Předtím, než tělo může využít Koenzym Q10, musí být metabolizován na svou biologicky aktivní formu UBIQUINOL (Kaneka). Díky této okamžité formě, je Koenzym Q10 pro tělo okamžitě k dispozici po užití.

  Ubiquinol Bioaktiv 100 mg - 75 kapslí je bioaktivní forma koenzymu Q10, které již nemusí tělo přeměňovat a ihned je může plně využít. I když je u tohoto koenzymu vyšší cena než u klasického koenzymu Q10, doporučujeme tento koenzym pro jeho vysokou vstřebatelnost.

  Nejlepší kvalita Q10
  V našich produktech používáme pouze čistý, 100% přírodní Q10 nejvyšší kvality (KANEKA Ubiquinol ™), produkovaný kvasinkami; je naprosto totožný s Q10 produkovaným našim tělem.

  Jedna tobolka obsahuje 100 mg Ubichinol (Kaneka ubiquinol ™, aktivovaná forma Q10).


  Koenzym Q10 - Kaneka je přírodí forma koenzymu Q10 nejvyšší kvality, totožná s koenzymem Q10, který produkuje naše tělo. S přibývajícím věkem se produkce koenzymu Q10 snižuje a proto je vhodné tento nedostatek doplnit přírodním koenzymem Q10 formou doplňků stravy. Koenzym Q10 je vhodný nejen pro seniory, ale také pro sportovce či osoby v rekonvalescenci.

  Koenzym Q10 je důležitou součástí naší každodenní stravy. Příjem koenzymu Q10 se doporučuje zejména ve stáří, anebo pokud je vaše strava nevyvážená. Enzymy jsou klíčové biologické katalyzátory, které umožňují reagovat na životní procesy probíhající v buňkách ve všech živých organismech. Enzymy vyžadují tzv. koenzymy.

  Koenzym Q10 je jedním z vlastních látek těla, které patří do skupiny vitaminoids. Obsahuje látky podobné vitamínům a je důležitou součástí naší každodenní výživy. Q10 se primárně nachází v orgánech, jako jsou srdce, játra a ledviny. Potřebné množství Q10 je zajištěno ve zdravém organismu vlastní syntézou. Obsah Q10 v séru a tkáních přirozeně klesá s přibývajícím věkem.

   

    v 1 kapsli (denní dávka) na 100 g kapslí
  Ubiquinol 100 mg 14,0 g

  Doporučené dávkování: denně (nejlépe ráno) užívejte 1 kapsli a zapijte dostatečným množstvím tekutiny.

  Originální název výrobce: Ubiquinol 100 mg Q10-bioaktiv-Kapseln

  Složení: sojový olej plnivo, Ubiquinol (14%), želatina, zvlhčující látka glycerol, oxid křemičitý zahušťovadlo, emulgátor sojový lecitin, oxid železitý barvivo.


  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: Krauterhaus Sanct Bernahrd KG, Helfensteinsrase 47, 73342 Bad Ditzenbach, Německo.
  Dovoz do ČR: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., IČ: 26875896

  Sanct Bernhard
  1824

  Další odkazy:

  Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi
  Ubiquinol Q10 Bioaktiv 100 mg 75 kapslí

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward

  Ubiquinol Q10 Bioaktiv 100 mg 75 kapslí

  1 069 Kč
  S DPH