No product at this time

  Artyčok 150 kapslí

  Recenze(0)
  304 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Nejdůležitější látkou, pro kterou Artyčok využíváme v oblasti doplňků stravy je Cynarin. Jeho organické kyseliny zvyšují produkci žluče a moči a pozitivně působí na buňky jater a ledvin. Navíc podporuje produkci trávících enzymů slinivky.

  • Vysoký obsah v každé kapsli!
  • 350 mg koncentrátu ze šťávy artyčoku
  • s minimálně 2,5% Cynarinu
  • s 50 mg Cholinu
  Množství:

  Obsah: 150 kapslíArtyčok s vysokým obsahem hořčíny cinarinu a cholinem pro lepší trávení.

  • vysoký obsah v každé kapsli
  • 350 mg koncentrátu ze šťávy artyčoku
  • s minimálně 2,5% Cynarinu
  • s 50 mg Cholinu

   

  Artyčok (Cynara scolymus) je rostlina původem pocházející z oblasti Středozemního moře. Artyčok se z velkou mírou používá ve zdravé kuchyni na přípravu salátů, koláčů a a jiných chutným jídel. Obsahuje nejen hořčinu Cinarin, ale i různé enzymy, tříslovinu, inulin, vitamin A, vitamíny skupiny B, vápník, flavonové deriváty - cynarosid a scolymosid.

  Artyčok má navíc i jedinečné prospěšné vlastnosti, které jsou známy již od starověku.

  Nejdůležitější látkou, pro kterou ho využíváme v oblasti doplňků stravy je Cynarin. Jeho organické kyseliny zvyšují produkci žluče a moči a pozitivně působí na buňky jater a ledvin. Navíc podporuje produkci trávících enzymů slinivky, což velmi ocení ti, kteří trpí nedostatkem tvorby těchto enzymů.

  Sám o sobě je Cynarin silným bojovníkem, ale ve spojení s jinými látkami obsaženými v artyčoku, má velice silný choleretický účinek, který zvyšuje uvolňování a vylučování žluči z jater. Rovněž působí jako mírné cholagogum, které ulehčuje vyprazdňování žlučníku, což jistě ocení lidé trpící žlučovými kameny nebo jinou poruchou funkce žlučníku.

  Žluč, která se tvoří a je vylučována je daleko řidší a tekutější, což snižuje samotnou zátěž jater a případnou bolest. Díky své čistící schopnosti artyčok napomáhá odstraňovat z krve, jater cizorodé látky, zejména umělá ochucovadla, léčiva, těžké kovy, atp.

  Artyčok dokáže zlepšovat trávení, odstraňuje nahořklou chuť a zápach v ústech, napomáhá snižování ukládání samotného cholesterolu na cévních stěnách a tím je prospěšný pro osoby trpící vysokou hladinou a usazováním cholesterolu. Díky své schopnosti snižuje hladinu glukózy v krvi a zpomaluje rozvoj arteriosklerózy, proto se doporučuje v období diabetu.

  Má pozitivní vliv i na léčbu kožních nemocí, alergií a ekzémů. Proto se doporučuje jako ideální detoxikant při chronickém onemocnění kůže.

  Určitě oceníte, že jsme do produktu přidali Cholin (dříve označován jako vitamin B11), který se podílí na využití tuků a cholesterolu, kterému zabraňuje se hromadit a usazovat se na cévních stěnách, stejně jako je tomu u artyčoku, čímž jsme účinek posílili. Napomáhá také normální funkci jater.

  Jedna kapsle obsahuje 350 mg šťávy z Artyčoku, což odpovídá 4.200 mg artyčoku, s minimálním množstvím Cynarinu 2,5% a 50 mg Cholinu.

   

  v 1 kapsli

  v denní dávce
  (2 kapsle)

  na 100 g kapslí

  Koncentrát – šťáva z Artyčoku

  350 mg

  700 mg

  56 g

  Cynarin

  8,75 mg

  17,5 mg

  1,4 g

  Cholin

  50 mg

  100 mg

  8 g


  Složení: extrakt z Artyčoku (56%), plnivo - maltodextrin, cholin bitartrát, želatina, plnivo - mikrokrystalická celulóza, činidlo - stearan hořečnatý.

  Doporučené dávkování: Užívejte 2 kapsle denně (ráno a večer), polkněte a zapijte vodou nebo jinou vhodnou tekutinou.

  Originální název výrobce: Sanct Bernhard Artischocken-Kapseln

  Obsah: 150 kapslí

   


  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu.
  Výrobce: Krauterhaus Sanct Bernahrd KG, Helfensteinsrase 47, 73342 Bad Ditzenbach, Německo.
  Dovoz do ČR: DUMBYLINEK.CZ, KLASIK ČR spol. s r. o., IČ: 26875896

  Sanct Bernhard
  1812

  Další odkazy:

  Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi
  Artyčok 150 kapslí

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward

  Artyčok 150 kapslí

  304 Kč
  S DPH