No product at this time

  Enzymy Laktázy 6000 FCC 150 kapslí

  Recenze(0)
  341 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Dietní potravina pro zvláštní výživu při nesnášenlivosti laktózy jako součást dietního plánu.
  • Každá kapsle obsahuje 6000 FCC jednotek laktázy.
  • Obsah: 150 kapslí.
  Množství:

  Obsah: 120 kapslí NOVĚ 150 kapslí za stejnou cenu!Enzymy laktázy pro lepší stravitelnost mléka

  Dietní potravina pro zvláštní výživu při nesnášenlivosti laktózy jako součást dietního plánu.

  Pokud nejíte a nepijete potraviny s obsahem laktózy, zejména mléčné výrobky, nezoufejte. S našim přípravkem Enzymy Laktázy 6000 FCC kapsle již problémy mít nebudete, naopak budete schopni konzumovat i tyto výrobky.

  Trpíte intolerancí laktózy?

  Dnes asi 20% populace trpí intolerancí laktózy, neslučitelností nebo nedostatkem laktázy, aniž by to věděli. Důsledkem toho je nadýmání, nepříjemné pocity plnosti nebo průjem. Enzym laktázy štěpí laktózu, která je obsažena ve většině mléčných výrobcích, na jednotlivé složky glukózu a galaktózu, které tak mohou být snadno využity v těle.

  Každá kapsle obsahuje 6000 FCC jednotek laktázy (FCC: Food Chemical Codex).

  Díky přírodním enzymům laktázy, si můžete nyní vychutnat mléko, smetanu, zmrzlinu, jogurt nebo sýr a to bez jakýchkoliv potíží.

  Složení: plnivo uhličitan hořečnatý, želatina, plnivo maltodextrin, laktáza (6,5%), uvolňovací činidlo stearát hořečnatý.


  Doporučené dávkování: Užívejte 1-3 kapsle před nebo v průběhu konzumace výrobků s obsahem laktózy, polkněte a zapijte vodou nebo jinou vhodnou tekutinou. Kapsle jsou rovněž vhodné pro polykání a pro rozmíchání v jakýchkoliv potravinách nebo nápojích, které mají teplotu do 50° C. Výše doporučené dávky se může měnit v závislosti na obsahu laktózy v potravinách. 

   

  v 1 kapsli

  jako denní dávka

  (= 3 kapsle)

  Laktáza

  6000 FCC *

  18 000 FCC *


   

  Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Ukládejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen k používání jako náhrada pestré stravy a nenahrazuje význam různorodé a vyvážené stravy a zdravého životního stylu pro lidský organismus. Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C. Neskladovat na přímém slunci. Není určeno pro děti do 3 let věku a osoby, které jsou citlivé na některou z obsažených látek v přípravku. Minimální trvanlivost vyznačena na obalu. Země původu Německo.  

  Sanct Bernhard
  820

  Další odkazy:

  Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi
  Enzymy Laktázy 6000 FCC 150 kapslí

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward

  Enzymy Laktázy 6000 FCC 150 kapslí

  341 Kč
  S DPH