No product at this time

  Australský Tea Tree Oil 30 ml

  Recenze(0)
  239 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • 100% čistý a přírodní éterický olej (Melaleuca alternifolia) v BIO kvalitě.
  • Obsahuje nejcennější látky cineol pod 4% a terpenin-4-ol minimálně 30%.
  • Tea Tree olej má velmi širokou škálu svého použití. Svou oblibu si získal v dávné minulosti pro své úžasné a nenapodobitelné účinky pro naše tělo.
  Množství:

  Obsah: 30 ml

  100% čistý a přírodní éterický olej (Melaleuca alternifolia) v BIO kvalitě.

  Obsahuje nejcennějších látky cineol pod 4%, terpenin-4-ol minimálně 30%.

  Tea Tree olej má velmi širokou škálu svého použití. Svou oblibu si získal v dávné minulosti pro své úžasné a nenapodobitelné účinky pro naše tělo.

   

  Způsob aplikace:

  • Ideální použití je nakapáním do misky s vodou umístěné na zdroj tepla, aby došlo k jeho odpařování (Aroma lampy).
  • Jako dokonalá ústní voda - TIP - kápněte 1 kapku oleje z 24 bylin do sklenice vlažné vody a vypláchněte (vykloktejte) si ústa. Můžete použít i pro kloktání hluboko v krku, tam kde zubní kartáček již nedosáhne.
  • Koupelová lázeň - TIP - kápněte 5-10 kapek oleje z 24 bylin do vany (koupele). Nepřekračujte zbytečně dávku. Koupel by měla trvat pro pocit čerstvosti a regenerace 15 minut. Nepřekračujte dobu 20 minut.
  • Pro dokonalou masáž těla - TIP - 50 ml jakéhokoliv základního masážního oleje smíchejte s 5-10 kapkami oleje z 24 bylin. Masáž těmito bylinami vám pomůže od bolesti svalů a napětí.
  • Pro saunování - TIP - použijte jen 2-6 kapek oleje z 24 bylin. Můžete nakapat na kameny, zásobník, dle typu sauny. Nejvhodnější způsob je odpařovaní s vodou. Podporuje pohodu a přináší povzbuzující svěžest.


  Upozornění: Vzhledem k tomu, že éterické oleje a vůně zvyšují fotosenzitivitu kůže, vyhněte se po jeho aplikaci přímého slunění nebo soláriu. U velmi citlivých jedinců může výjimečně způsobit alergické reakce.

  Naše esenciální oleje jsou vonné esence, pocházející z květů rostlin, listů, plodů, kůry nebo kořenů a to vše v nejvyšší kvalitě a čistě z přírodních zdrojů. Žádné syntetické (umělé) vůně. Na kvalitu těchto přírodních olejů z léčivých bylin jsme právem pyšní.

  * Prosím, všimněte si množství obsahu našeho výrobku, které činí 30 ml, což je obvykle několikanásobek jiných prodávaných olejíčků. Nenechte se tak zmást levnější cenou, na úkor velmi nízkého množství produktu.

   

  Ingredients: 4-methyl-1- (1-methylethyl) -3-cyklohexen-1-ol, alfa-pinen, limonen. 

   

  Vybírejte pro sebe to nejlepší. A jak se v esenciálních olejích vyznat?

  Možná jste se setkali s nabídkou tzv. levných olejíčků, kterým říkáme vonné oleje nebo parfémové oleje. Tyto oleje jsou vyráběny čistě ze syntetických (umělých) látek. Nemají žádné léčebné, ani terapeutické vlastnosti. Tedy, pokud nehledáte chemii do vašeho domova, vyhněte se jim.

  Dalším typem olejů jsou tzv. komerční esenciální oleje. Tyto oleje jsou "nastavovány" opět syntetickými, tedy umělými látkami. Jejich kvalita je poměrně slušná, ale pro vás, kteří hledáte 100% přírodní kvalitu to ještě není.

  Nejkvalitnější 100% čisté přírodní esenciální oleje, které vám nabízíme, jsou vyráběny výhradně z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Tyto oleje můžete vhodně využívat nejen k aromaterapii, ale mnohdy za použití nosného oleje, jako oleje na kůži pro blahodárné účely. Tam kde je to výslovně uvedeno, lze oleje užívat i vnitřně v bezpečném množství, dle dávkování.

   

  Zde vám nabízíme několik možností, jak využít přírodní sílu ve váš prospěch.

  • Pro aromaterapii (aromalampy)

  Kápněte do své aromalampy 3–10 kapek (obvykle stačí 5 kapek) oleje a zapalte plamen svíčky. Jakmile se začnou silice z olejíčku uvolňovat, pocítíte svěží vůni. Tento způsob skvěle navozuje pozitivní atmosféru, pohlcuje pachy, harmonizuje. Pokud aromalampu nemáte, můžete si pomoci navlhčeným papírovým kapesníčkem nebo buničinou, kterou umístíte na teplý radiátor.

  • Pro saunování

  Nakapejte 10–20 kapek olejíčku. Uvolňované silice provoní prostor sauny, navodí příjemnou atmosféru, uvolní psychiku. Díky toho, že se v důsledku tepla v sauně póry pokožky rozšíří, může vaše tělo ve zvýšené míře přijímat blahodárné účinky éterických látek, které jsou v oleji obsaženy.

  • Pro koupel

  Nejprve rozmíchejte 3–10 kapek oleje v malém množství teplé vody (2 dcl). Vlijte tento obsah do napuštěné vany s teplou vodou o teplotě 35–37 °C, popřípadě, jak komu vyhovuje. Abyste maximálně využili blahodárný účinek, doporučujeme koupel v délce 15-20 minut. Poté se zabalte do ručníku, abyste byli v teple.

  • Pro masáž těla

  Smíchejte 10-25 kapek olejíčku s 50 ml základového rostlinného oleje. Poté nanášejte na připravené tělo. Ideální délka masáže by měla trvat 30 minut.

  Sanct Bernhard
  1524

  Další odkazy:

  Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi
  Australský Tea Tree Oil 30 ml

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward

  Australský Tea Tree Oil 30 ml

  239 Kč
  S DPH