No product at this time

  Olej z 24 léčivých bylin 100 ml

  Recenze(0)
  339 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Jedinečný, přírodou obdařený éterický olej ze 24 léčivých bylin najde uplatnění v mnoha aplikacích, například:Jako dokonalá ústní voda - TIP - kápněte 1 kapku oleje z 24 bylin do sklenice vlažné vody a vypláchněte (vykloktejte) si ústa. Můžete použít i pro kloktání hluboko v krku, tam kde zubní kartáček již nedosáhne.Koupelová lázeň - TIP - kápněte 5-10 kapek oleje z 24 bylin do vany (koupele). Nepřekračujte zbytečně dávku. Koupel by měla trvat pro pocit čerstvosti a regenerace 15 minut. Nepřekračujte dobu 20 minut.Pro dokonalou masáž těla - TIP - 50 ml jakéhokoliv základního masážního oleje smíchejte s 5-10 kapkami oleje z 24 bylin. Masáž těmito bylinami vám pomůže od bolesti svalů a napětí.Pro saunování - TIP - použijte jen 2-6 kapek oleje z 24 bylin. Můžete nakapat na kameny, zásobník, dle typu sauny. Nejvhodnější způsob je odpařovaní s vodou. Podporuje pohodu a přináší povzbuzující svěžest.

  Množství:

  Obsah: 100 ml

  Vyrobeno z čistých éterických olejů a aromatických látek.

  Čistota produktu = čistota těla a duše


  Jedinečný, přírodou obdařený éterický olej ze 24 léčivých bylin najde uplatnění v mnoha aplikacích, například:

  • Jako dokonalá ústní voda - TIP - kápněte 1 kapku oleje z 24 bylin do sklenice vlažné vody a vypláchněte (vykloktejte) si ústa. Můžete použít i pro kloktání hluboko v krku, tam kde zubní kartáček již nedosáhne.
  • Koupelová lázeň - TIP - kápněte 5-10 kapek oleje z 24 bylin do vany (koupele). Nepřekračujte zbytečně dávku. Koupel by měla trvat pro pocit čerstvosti a regenerace 15 minut. Nepřekračujte dobu 20 minut.
  • Pro dokonalou masáž těla - TIP - 50 ml jakéhokoliv základního masážního oleje smíchejte s 5-10 kapkami oleje z 24 bylin. Masáž těmito bylinami vám pomůže od bolesti svalů a napětí.
  • Pro saunování - TIP - použijte jen 2-6 kapek oleje z 24 bylin. Můžete nakapat na kameny, zásobník, dle typu sauny. Nejvhodnější způsob je odpařovaní s vodou. Podporuje pohodu a přináší povzbuzující svěžest.

   

  Naše esenciální oleje jsou vonné esence, pocházející z květů rostlin, listů, plodů, kůry nebo kořenů a to vše v nejvyšší kvalitě a čistě z přírodních zdrojů. Žádné syntetické (umělé) vůně. Na kvalitu těchto přírodních olejů z léčivých bylin jsme právem pyšní.

   

  * Prosím, všimněte si množství obsahu našeho výrobku, které činí 100 ml, což je obvykle několikanásobek jiných prodávaných olejů. Nenechte se tak zmást levnější cenou, na úkor velmi nízkého množství produktu.

   

  Ingredients: Mentha Arvensis Herb Oil, Eucalyptus Globulus Leaf/Twig Oil, Limonene, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Illicium Verum Fruit Oil, Citrus Limon Peel Oil, Melaleuca Leucadendron Cajuputi Leaf Oil, Foeniculum Vulgare Fruit Oil, Juniperus Communis Fruit Oil, Citrus Aurantium Amara Peel Oil, Carum Petroselinum Seed Oil, Cymbopogon Winterianus Herb Oil, Carum Carvi Fruit Oil, Artemisia Dracunculus Oil, Lavandula Angustifolia Herb Oil, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Myristica Fragrans Fruit Oil, Salvia Lavandulifolia Herb Oil, Thymus Vulgaris Oil, Coriandrum Sativum Fruit Oil, Mentha Spicata Herb Oil, Apium Graveolens Seed Oil, Pimenta Acris Fruit Extract, Cymbopogon Citratus Leaf Oil, Artemisia Absinthium Herb Oil, Juniperus Oxycedrus Wood Tar, Allium Sativum Bulb Extract, (Limonene, Linalool, Eugenol, Citral, Geraniol, Citronellol, Anise Alcohol, Isoeugenol, Coumarin – z přírodních éterických olejů).

  Vybírejte pro sebe to nejlepší. A jak se v esenciálních olejích vyznat?

  Možná jste se setkali s nabídkou tzv. levných olejíčků, kterým říkáme vonné oleje nebo parfémové oleje. Tyto oleje jsou vyráběny čistě ze syntetických (umělých) látek. Nemají žádné léčebné, ani terapeutické vlastnosti. Tedy, pokud nehledáte chemii do vašeho domova, vyhněte se jim.

  Dalším typem olejů jsou tzv. komerční esenciální oleje. Tyto oleje jsou "nastavovány" opět syntetickými, tedy umělými látkami. Jejich kvalita je poměrně slušná, ale pro vás, kteří hledáte 100% přírodní kvalitu to ještě není.

  Nejkvalitnější 100% čisté přírodní esenciální oleje, které vám nabízíme, jsou vyráběny výhradně z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Tyto oleje můžete vhodně využívat nejen k aromaterapii, ale mnohdy za použití nosného oleje, jako oleje na kůži pro blahodárné účely. Tam kde je to výslovně uvedeno, lze oleje užívat i vnitřně v bezpečném množství, dle dávkování.

  Upozornění: Neužívat vnitřně! Pouze pro vnější použití. Není vhodné pro děti do 6 let věku. Zamezte zasažení očí a sliznic v nezředěné formě.

  Nebezpečí: Protože éterické oleje a vonné oleje zvyšují citlivost pokožky na světlo, po aplikaci

  nenavštěvujte solárium a nevystavujte se přímému slunečnímu záření!

   

  Sanct Bernhard
  790

  Další odkazy:

  Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi
  Olej z 24 léčivých bylin 100 ml

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward

  Olej z 24 léčivých bylin 100 ml

  339 Kč
  S DPH