No product at this time

  Cistus čaj 250 g

  Recenze(0)
  272 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání
  • Cistus (Cistus incanus), neboli středomořská růže, pochází ze Středomoří, kde je přirozenou součástí tamní vegetace. Nachází se především na strmých horských úbočích.
  • Cistus (Cistus incanus) je čaj s mimořádně vysokou hodnotou polyfenolů.
  Množství:

  Hmotnost: 200 g / NOVĚ 250 g a cena zůstala stejná!

  Cistus
  (Cistus incanus), neboli jak se ji říká - středomořská růže, pochází ze Středomoří, kde je přirozenou součástí tamní vegetace. Nachází se především na strmých horských úbočíchCistus výborná bylina na nachlazení, při angínách a chřipkách. Její využití je známo z historie, především z perské tradiční medicíny, kdy byla tato rostlina považována za nejcennější zdroj přírodního léku, který tehdejší tradiční medicína znala. V Řecku má čaj z Cistusu dlouhou tradici.

  V roce 1999 získala bylina Cistus právem pro své účinky ocenění "Evropská léčivá rostlina roku".

  Bylinný čaj Cistus má příjemnou, ostrou aromatickou chuť. Můžete ho pít po celý den i dlouhodobě.

  Není močopudný, takže ho klidně můžete pít i v průběhu noci a při pocitu žízně.

  Náš tip: Pokud nejste příznivci přípravy čaje, v naši nabídce naleznete také vysoce účinnou, koncentrovanou formu cistusu ve formě tablet - Cistus 180 tablet.


  Hmotnost:
  250 g

  Složení: 100% Cistus (Cistus incanus)

  Originální název výrobce: Sanct Bernhard Cistus-Tee 

  Příprava: Zalijte 2-3 zarovnané polévkové lžíce 1 litrem vroucí vody a nechte luhovat po dobu 2 až 5 minut. V závislosti na vašich požadavcích a chuti, si určete ideální délku louhování podle vašich potřeb. Přidáte-li citrón a med, získáte opravdu prospěšný a lahodný čaj.

   


  Bylinné čaje od Sanct Bernhard

  Čaje jsou naše specialita!

  V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí zdravého životního stylu.

  Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

  Sanct Bernhard
  308

  Další odkazy:

  Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi
  Cistus čaj 250 g

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward

  Cistus čaj 250 g

  272 Kč
  S DPH