No product at this time

  Malý trpaslík lesní ovoce - ovocný čaj 250 g

  Recenze(0)
  164 Kč
  S DPH
  Ihned k odeslání

  Ovocný čaj s kousky ovoce a zeleniny. Jemný, žaludek posilující čaj s lesním ovocem, a s lahodnou jahodo-smetanovou příchutí.

  • Složení: kousky jablek (jablko, kyselina citrónová), rozinky, kousky mrkve, kousky červené řepy, aroma, maliny (2 %), kousky jahod (1 %).
  Množství:

  Hmotnost: 250 g

  Jemný, žaludek posilující čaj s lesním ovocem, s lahodnou jahodo-smetanovou příchutí.

  Složení: kousky jablek (jablko, kyselina citrónová), rozinky, kousky mrkve, kousky červené řepy, aroma, maliny (2 %), kousky jahod (1 %).

  Příprava: na přípravu čaje použijte 1-2 zarovnané čajové lžičky na 1 šálek čaje. Zalijte vroucí vodou a nechte vyluhovat po dobu 8-10 minut, poté sceďte. Vychutnejte si svůj šálek čaje.


  Ovocné čaje s vlkými kousky ovoce a zeleniny


  Čaje jsou naše specialita!

  V roce 1903 jsme začali v naší společnosti s výrobou bylinných čajů, které si rychle našly místo na svém trhu, protože jejich vynikající účinnost v mnoha ohledech předčila očekávání. Následně přišla řada ocenění, například zlatá medaile a cena na výstavách v Římě a Londýně. Naše zdravé bylinné čaje jsou důležitou součástí zdravého životního stylu.

  Vaše důvěra a naše mnohaleté zkušenosti vám dávají jistotu, vychutnat si pravidelně šálek skutečného čaje, s vědomím přínosu pro vaše zdraví. Tak skvěle chutnají čaje z domova Sanct Bernhard.

  Sanct Bernhard
  407

  Další odkazy:

  Prozatím nemáme žádné recenze zákazníků.

  Napište recenzi
  Malý trpaslík lesní ovoce - ovocný čaj 250 g

  Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  arrow_back
  arrow_forward

  16 dalších produktů ve stejné kategorii:

  arrow_back
  arrow_forward

  Malý trpaslík lesní ovoce - ovocný čaj 250 g

  164 Kč
  S DPH